top of page

Gumushane - Torul Dam Farm

- OMEGA 61 olarak firmamızın Trabzon bölgesindeki Arsin projesi için ASC denetimimiz 20-21-22 Mayıs tarihlerinde yapılacaktır.

- BOZ SU ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZARLAMA ALABALIK YETİŞTİRİCİLİK TESİSİ olarak 23-24-25 Mayıs tarihlerinde yapılacaktır.

Omega61 Arsin tesisimiz için 6 Mayıs 2024 tarihinde ASC paydaş toplantısı gerçekleştirilecektir. Toplantımız tüm paydaş ve katılımcılara açıktır. Katılımınızı rica ederiz.

Toplantı saati: 14:30

Toplantı yeri: Omega61 Arsin Çiftlik Liman Tesisi

Mehmet Boz- gümüş tesisimiz için 3 Mayıs 2024 tarihinde ASC paydaş toplantısı gerçekleştirilecektir. Toplantımız tüm paydaş ve katılımcılara açıktır. Katılımınızı rica ederiz.

Toplantı saati: 14:30

Toplantı yeri: Mehmet Boz Torul Tesisi

At our farm in Torul Dam Lake, which is within the borders of Torul, the favorite district of Gümüşhane, every year … tons of salmon is lowered into the cool waters of the Black Sea and its development is completed before it takes its place on the table. It is grown by feeding with quality feeds in the market up to an average of 800-900 gr.

​ ​

These fish, which are grown in 25 state-of-the-art farms, are carefully and carefully taken from their environment and transferred to our other farms in the Black Sea.

​ ​

Address: Torul Dam Lake Torul/Gumushane

​   MEHMET BOZ

  1. Boz Su urunleri Uretim pazarlama Alabalik Yetistiricilik Projesi kapsamında herhangi bir salgın hastalık yaşanmamıştır.

 

   2.Boz Su urunleri Uretim pazarlama Alabalik Yetistiricilik Projesi kapsamında nesli tükenmekte olan nesli tehlike altında olan hiçbir hayvana veya memeliye zarar verilmemiştir.

 

   3.Boz Su urunleri Uretim pazarlama Alabalik Yetistiricilik Projemizde sayım teknolojileri doğruluk oranı 2023 yılı için %99,80 olarak hesaplanmıştır. Proje bazında açıklanamayan ölümlerimiz %0,20 olmuştur.

 

   4.Boz Su urunleri Uretim pazarlama Alabalik Yetistiricilik Projesinde, 2023 senesinde ve 2024 senesinde kaçış olmamıştır.

    5.Tesisimizde ilaç uygulaması yapılamamaktadır.

 

Yukarıdaki durumlardan herhangi biriyle karşılaşılması durumunda Yerel yasal otorite ve ASC komitesi bilgilendirilecek. Bilgiler omega61suurunleri.com adresinden yayınlanacaktır.

bottom of page